akillisebekeler.com
Yeni Nesil Akıllı Teknolojiler

ICSG 2017-İTALYA PANELİ-KEPLERO SRL

19-20-21 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan “5. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı” na önceki yıllara oranla daha geniş kapsamlı yurt içi ve yurt dışı katılım sağlanacak olup, 30’un üzerinde ülkeden sektör temsilcisinin katılması beklenen Fuara; İtalya Ülke Partneri oldu.

 İtalya’nın ülke partneri olduğu ICSG İstanbul 2017 Kongre ve Fuarı kapsamında İtalya Paneli düzenlenecek olup İtalya Torino Politecnico Universitesi’nden Dr. Tao HUANG ile Dr. Enrico Pons ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nden Doç. Dr. Uğur Savaş Selamoğulları ile Dr. Mustafa Baysal ile panelde akademik oturum gerçekleştirilecektir. Ayrıca İtalya Paneli’ne Milano Belediyesinden Akıllı Şehirler Proje Yöneticisi Bay Piero PELIZZARO; Milano şehrinde uygulanmış çözümlerden örnekler gösterecektir.

Bu bağlamda, İstanbul’u Akıllı Şebekeler ve Akıllı Şehirler alanında İtalya’nın dört bir yanından gelen sektör temsilcilerinin katılımını sağlayarak, uluslararası standartlarda buluşma noktası yapmak amacıyla gerçekleştirilen ICSG İstanbul 2017-İtalya Paneli, sektörün en önemli faaliyet alanı olmakla birlikte sektördeki yeni gelişmelerin ve bu pazara ilişkin yeni projeksiyonların değerlendirilmesi açısından, sektörün tüm dinamiklerini bir araya getirme fırsatı sunacaktır.

İtalya ile akıllı şebekelere yeni bir soluk…

 İtalyan firmalarının da katılım göstereceği ICSG İstanbul 2017 Kongre ve Fuarında Sinapsi, Park Smart, Esa Automation, Ianus Consulting, Keplero, Partitali, IS Clean Air ve CESI firmaları yer alacaktır.

 Fuara ve İtalya oturumuna tüm ziyaretçilerimizi bekleriz.

Firmalar ile B2B görüşmeler için [email protected] a mail atabilirsiniz.

İlgli içerikler
1 79

Firmalar hakkında kısa kısa bilgiler;

KEPLERO SRL

Keplero firması Nesneler İnterneti alanında faaliyet göstermekte olup başlıca ürünü “Keplero IoT Platform” dur; bu ürün IoT projeleri geliştirmek için kolayca kullanılabilen bir genel amaçlı monitor ve otomasyon yazılımıdır.

Keplero IoT Platform üzerine kurulu muhtelif yazılım hizmetleri sunmaktadır. Keplero ON/OFF-ICE: ticari ofislerde kullanılmak üzere enerji verimliliği yönetimine adanmış entegre hw/sw sistemidir.

Keplero KEEPTRUCK: Mobil uygulama (veya) konum/hız sensörü kullanarak filo veya misyon izlemeye yönelik bir yazılımdır

Yess.enerji: elektrikli araçlar için monitor ve kontrol şarj noktaları

Firmalar ile B2B görüşmeler için [email protected] a mail atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.